Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Plan zajęć 2021/2022

Plan zajęć 2021/2022 - do pobrania w PDF

 

Rodzaje zajęć Sale Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Nauczyciel
ZAJĘCIA
KOMPUTEROWE
     


       
Kodowanie dla najmłodszych
sala komputerowa
  16.30 - 17.15 (5-6 lat) gr. A
17.30 - 18.15 (5-6 lat) gr. B
16.30 - 17.15 (5-6 lat) gr. C       Ksawery Dros
Coduj z głową 1   18.30 - 19.15 gr. A (7-8 lat) 17.30 - 18.15 gr. B (7-8 lat)
18.30 - 19.15 gr. A (9-10 lat)
15.00-15.45 gr. C (7-8 lat)
16.00-16.45 gr. B (9-10 lat)
   
Coduj z głową 2       17.00-18.30 (11+ lat)     Małgorzata Budzyńska
Grafika i projektowanie stron 15.30 - 17.00 (7-9 lat)
17.15 - 18.45 (10+ lat)
          Beata Bracławska
ZAJĘCIA JĘZYKOWE                
Język migowy                
Język rosyjski                
Język włoski sala dydaktyczna   16:30 - 17:15 (6-7 lat)
17:30 - 18:15 (8-10 lat)
18:30 - 19:15 (11+ lat)
        Sławomira Dyrda
Język angielski Przystań Malucha 15:15 - 16:00 (10+ lat) gr. A
16:15 - 17:00 (7-9 lat) gr. A
  15:00 - 15:45 (5-6 lat) gr. A
16:00 - 16:45(5-6 lat) gr. B
17:00 - 17:45 (7-9 lat) gr. B
15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. C
16:15 - 17:00 (5-6 lat) gr. D
17:15 - 18:00 (7-9 lat) gr. C
18:15 - 19:00 (10+ lat) gr. B
    Klaudia Żuk
ZAJĘCIA PLASTYCZNE                
Mali twórcy
sala plastyczna
15:30 - 16:15 (5-6 lat)          
Lidia Majewska
Młodzi twórcy 16:30 - 18:00 (7-11 lat)          
Sensoryka dla Smyka     15:30 - 16:15 (4 latki)      
Ekorecykling     16:30 - 18:00 (8-12 lat)      
Rysunek i projektowanie 1   15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. A   15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B 15:30 - 16:15 (5-6 lat) gr. C  
Katarzyna Kucharska
Rysunek i projektowanie 2   16:15 - 17:45 (7-9 lat) gr. A   16:15 - 17:45 (7-9 lat) gr. B    
Malarstwo i rysunek         16:30 - 19:00 (10+ lat)  
ZAJĘCIA EDUKACYJNE                
Matematyka jest OK
sala dydaktyczna
16:30 - 18:00 (9+ lat)       15:00 - 16:30 (6-8 lat)   Anna Wojda
Pomoc szkolna 14:45 - 16:15 (7+ lat)           Diana Rowicka-Łagowska
Trening kreatywności     15:00 - 16:30 (7-9 lat)
16.45 - 18.15 (10+ lat)
      Agnieszka Żygadło
Terapia pedagogiczna sala plastyczna / pok. nauczycielski 16:15 - 17:00 (10-12 lat)
17:15 - 18:00 (6-7 lat)
18:15-19:00 (8-9 lat)
         
Agata Bałdyga
Terapia ręki Przystań Malucha / pok. nauczycielski     16:15 - 17:00 (6-7 lat)
17:15 - 18:00 (8-9 lat)
18:15 - 19:00 (10-12 lat)
     
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE                
Zabawy teatralne
Przystań Malucha / sala widowiskowa
  15:15 - 16:00 (4-5 lat) gr. A
16:15 - 17:00 (4-5 lat) gr. B
       
Jolanta Sikorska
Teatr 1   17:15 - 18:45 (6-9 lat)        
Teatr 2           10:00 - 12:30 (10+ lat)
Studio wokalno - instrumentalne
Przystań Malucha
    18:00 - 19:30 (10+ lat)   16:45 - 17:30 (4-6 lat)
17:45 - 18:30 (7-9 lat)
  Sara Rajewska-Syska
Zajęcia instrumentalne - gra na gitarze         15:30 - 16:15 gr. A
16:30 - 17:15 gr. B
17:30 - 18:15 gr. C
18:30 - 19:15 gr. D
(podział na grupy
przez nauczyciela)
  Cezary Sikora
Zabawy taneczne
sala widowiskowa
  15:15 - 16:00 (4-5 lat) gr. A
16:15 - 17:00 (4-5 lat) gr. B
17:15 - 18:00 (4-5 lat) gr. C
       
Agnieszka Żygadło
Taniec 1       15:00 - 16:15 (6-9 lat) gr. A
16:30 - 17:45 (6-9 lat) gr. B
18:00 - 19:15 (6-9 lat) gr. C
   
Taniec 2   18:15-19:45 (10 + lat)        
ZAJĘCIA SPORTOWE                
Biegam bo lubię
sala widowiskowa / sala rekreacyjno - sportowa
15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. A       15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B   Marianna Sudzińska
Piłka nożna   16:15 - 17:00 (5-6 lat) gr. A
17:15 - 18:45 (7-9 lat) gr. A
15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B
16:15-17:45 (10+ lat) gr. A
18:00 - 19:30 (7-9 lat) gr. B
15:00 - 16:30 (10+ lat) gr. B
16:45 - 18:15 (7-9 lat ) gr. C
    Michał Maj
Siatkówka     16:45 - 18:15 (8+ lat)       Małgorzata Budzyńska
Lekkoatletyka     18:30 - 19:15 (6-8 lat) gr. A   18:00 - 19:30 (9+ lat) gr.A 10:15 - 11:00 (6-8 lat) gr. B
11:15 - 12:45 (9+ lat) gr. B
Wiesława Domarska
Samoobrona 16:15 - 17:00 (wiek 5-7) gr. A
17:15 - 18:00 (wiek 8-10) gr. A
18:15 - 19:00 (wiek 11+) gr. A
      16:15 - 17:00 (5-7 lat) gr. B
17:15 - 18:00 (8-10 lat) gr. B
18:15 - 19:00 (11+ lat) gr. B
  Paweł Sobczyk
Tenis stołowy
sala rekreacyjno - sportowa
14:45 - 16:15 (GW) 10+ lat
16:15 - 17:45 (MS) 7-9 lat
18:15 - 19:45 (WD) 10+ lat
14:30 - 16:00 (WM) 7-9 lat 14:30 - 16:00 (MS) 10+ 13:15 - 14:45 (WM) (7-9 lat)
18:15 - 19:45 (WD) 10+
14:45 - 16:15 (GW) 7-17 lat
16:15 - 17:45 (MS) 7-17 lat
  Wiesława Domarska (WD)
Wiesława Maj (WM)
Marianna Sudzińska (MS)
Grzegorz Wojda (GW)
Gry rekreacyjne na sali / terenie 16:30 - 18:00 (GW) 7-9 lat
18:00 - 19:30 (MS) 10+
12:45 - 14:15 (WM) warsztaty dla grup zorganizowanych 12:45 - 14:15 (MS) warsztaty dla grup zorganizowanych 11:30 - 13:00 (WM) warsztaty dla grup zorganizowanych 16:30 - 18:00 (GW) 7-17 lat   Wiesława Domarska (WD)
Wiesława Maj (WM)
Marianna Sudzińska (MS)
Grzegorz Wojda (GW)