Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Zapisy na zajęcia na nowy rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

Od  7 maja od godziny 12.00 pod adresem: warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego. Rodzice/opiekunowie prawni będą mogli zarejestrować się i wskazać zajęcia, które będą KONTYNUOWANE przez ich dzieci.

Podpisany wniosek należy dostarczyć do dnia 15.05. do placówki w godz. 9.00-18.00 lub wysłać skan/zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Od 16 maja od godziny 15.00 w elektronicznym systemie rekrutacji na zajęcia będą mogli rejestrować  się KANDYDACI NOWI lub osoby, które chcą uczestniczyć w NOWYCH ZAJĘCIACH.

Podpisany wniosek należy dostarczyć do dnia 29.05. do placówki w godz. 9.00-18.00 lub wysłać skan/zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Prosimy o składanie wniosków w terminie, inaczej  będzie to równoznaczne z rezygnacją  miejsca.

 

Przed wypełnieniem dokumentów prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 oraz harmonogramem rekrutacji.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

Załączniki: