Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

W ramach Warszawskiej Akcji Lato w Mieście 2021 w Feryjnym Punkcie Zajęć Specjalistycznych OPP2 będą odbywać się zajęcia:

  • dla grup zorganizowanych w godz. 9.30 - 11.00 i 11.30 - 13.00 w terminie 28.06 - 30.07,
  • dla uczestników indywidualnych 13.30 - 15.00 w terminie 28.06 - 30.07 (z wyłączeniem 15.07 i 20.07).

W celu zapisania dziecka prosimy o kontakt telefoniczny. Można zapisywać dziecko na pojedyncze zajęcia, konieczne jest podanie konkretnych terminów i zapoznanie się z regulaminem. Po zapisie należy dostarczyć do placówki wypełnioną Kartę Uczestnika oraz Oświadczenie. Liczy się kolejność zgłoszeń. Limit miejsc dla uczestników indywidualnych na każde zajęcia to 12 osób. Szczegółowa oferta jest na stronie https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
Pliki pobrania:

Lato w mieście 2021 w OPP2

Regulamin FPZS Warszawska Akcja Lato w mieście 2021

Karta uczestnika 2021

Oświadczenie i zgoda na mierzenie temperatury


Zapraszamy!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

 Zwracamy się z uprzejmą prośbą o oddanie głosu na projekty z budżetu obywatelskiego m.st. Warszawy.
Wśród zgłoszonych projektów znajdują się dwa, które dotyczą Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. H. Jordana w Warszawie:

Nr 6 na liście w Dzielnicy Praga-Południe – „Z Górki na pazurki - modernizacja i  remont górki oraz tarasy na budynku OPP2 (Jordanek na Nobla)”
Nr 50 na liście w Dzielnicy Praga-Południe – „Jordanek na nowo. Budowa boiska, oświetlenia placu zabaw oraz montaż nowych zabawek.”

Udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Warszawy. Nie jest wymagany meldunek. Nie trzeba być pełnoletnim, rodzic może zagłosować w imieniu dziecka.
Głosowanie na projekty odbywa się od 15.06. do 30.06.2021 r. za pośrednictwem strony internetowej: https://bo.um.warszawa.pl
Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc w tej ważnej sprawie!

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego „WITAMY WAKACJE”

 

Grupa młodsza:

I miejsce - Łukasz Sulowski

II miejsce - Tymon Sulejczak

II miejsce - Filip Turyk


Grupa starsza:

I miejsce - Julian Leszek

II miejsce - Hubert Bekas

III miejsce - Antek Dehnel

 

Wszystkim uczestnikom Turnieju bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! 

Życzymy wesołych wakacji!

Akcja "Czytanie fajne jest!" dobiegła końca. Ogłaszamy wszem i wobec ogromny sukces :) 

Zobaczcie sami:

Nasze ogłoszenie na portalu Ochotnicy Warszawscy przez miesiąc biło rekordy :)

Okres publikacji oferty: 2021-04-12 do 2021-05-14

Liczba wyświetleń: 2287

Suma kliknięć w "Dołącz teraz": 242

Średni czas trwania oferty w portalu: 77 dni

Ilość filmów zamieszczonych na kanale Youtube OPP nr 2: 90

Takie liczby mówią same za siebie :)

Dziękuję serdecznie wszystkim wolontariuszom za udział w akcji - dzięki Wam wiele dzieciaków będzie mogło posłuchać pięknych opowieści, a także zainteresować się literaturą. 

Pozdrawiamy gorąco wszystkich odwiedzających nasz kanał Youtube.

A kto nie widział jeszcze rezultatów akcji zapraszamy - niech wpadnie posłuchać Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 w Warszawie - YouTube 

 

--

Gabriela Haron

Nauczyciel OPP nr 2

 

 

Wyniki konkursu pisarskiego „UCIECZKA Z PANDEMII".  

 

Pierwsza kategoria wiekowa:

1 MIEJSCE – Zbigniew Bieniewicz

WYRÓŻNIENIA: Natalia Hewelt,  Melania Wasielak.

 

Druga kategoria wiekowa:

1 MIEJSCE – Maria Ojczyk

2 MIEJSCE – Maria Stelmaszewska

3 MIEJSCE – Hanna Piątek, Antoni Chojnacki

WYRÓŻNIENIA: Kalina Lewandowska, Zofia Piątek, Michał Zieliński.

 

GRATULUJEMY!

W trakcie pandemii Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 nie zapomniało o tym, że czas milej płynął, gdy spędzaliśmy go wspólnie. Do niedawna  wszyscy byli jeszcze śmiali w kontaktach towarzyskich, a szkoły dopiero teraz wracają do pracy po długim zawieszeniu. Dlatego też stworzyliśmy akcję e - wolontariatu "Czytanie fajne jest!" promującą ideę czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijającą empatię i kształtującą postawę prospołeczną. Korzystając z technologii i Waszych umiejętności, chcieliśmy aby wszyscy poczuli się tak, jakbyśmy znów byli blisko siebie.

Zebraliśmy chętnych do działania -  z warszawskich szkół podstawowych i liceów zgłosiło się wiele osób, które nagrały wybrane i przeczytane przez siebie utwory literackie, które możecie wysłuchać na naszym kanale:
 
Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 5 maja 2021 r. od godz. 12.00 pod adresem: 

 

https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl

 

zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

 

Kontynuacja zajęć – od 5 maja od godz. 12:00 do 13 maja 2021 r. do godz. 16:00 (rejestracja), do godz. 19:00 (złożenie/przesłanie wniosku)

Zapisy na nowe zajęcia/ zapisy nowych kandydatów - od 14 maja od godz. 16.00 do 31 maja do godz. 16:00 (rejestracja), do godz. 18:00 (złożenie/przesłanie wniosku)

 

Ważne!

Z uwagi na ograniczenia spowodowane stanem epidemii istnieje możliwość przesłania skanu dokumentu  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zgodnie z terminami w harmonogramie rekrutacji.

Dokumenty w wersji papierowej, na każdym z etapów, można składać w placówce w zaklejonej i  podpisanej kopercie (imię nazwisko – kontynuacja lub nowy kandydat) w wyznaczonym miejscu w godz. 10:00 – 19:00;

 

 

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania rekrutacyjnego oraz harmonogramem rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego na rok szkolny 2021/2022:

Zasady rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego na rok szkolny 2021/2022 oraz harmonogram dla kandydata | Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy (edukacja.warszawa.pl)

 

 

 Poniżej przedstawiamy definicji kandydatów kontynuujących i nowych:

Krok po kroku - Zapisy do placówek wychowania pozaszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 | Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy (edukacja.warszawa.pl)

 

Zapraszamy na zajęcia!