Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

W trakcie pandemii Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 nie zapomniało o tym, że czas milej płynął, gdy spędzaliśmy go wspólnie. Do niedawna  wszyscy byli jeszcze śmiali w kontaktach towarzyskich, a szkoły dopiero teraz wracają do pracy po długim zawieszeniu. Dlatego też stworzyliśmy akcję e - wolontariatu "Czytanie fajne jest!" promującą ideę czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijającą empatię i kształtującą postawę prospołeczną. Korzystając z technologii i Waszych umiejętności, chcieliśmy aby wszyscy poczuli się tak, jakbyśmy znów byli blisko siebie.

Zebraliśmy chętnych do działania -  z warszawskich szkół podstawowych i liceów zgłosiło się wiele osób, które nagrały wybrane i przeczytane przez siebie utwory literackie, które możecie wysłuchać na naszym kanale:
 
Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 5 maja 2021 r. od godz. 12.00 pod adresem: 

 

https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl

 

zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego.

 

Kontynuacja zajęć – od 5 maja od godz. 12:00 do 13 maja 2021 r. do godz. 16:00 (rejestracja), do godz. 19:00 (złożenie/przesłanie wniosku)

Zapisy na nowe zajęcia/ zapisy nowych kandydatów - od 14 maja od godz. 16.00 do 31 maja do godz. 16:00 (rejestracja), do godz. 18:00 (złożenie/przesłanie wniosku)

 

Ważne!

Z uwagi na ograniczenia spowodowane stanem epidemii istnieje możliwość przesłania skanu dokumentu  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zgodnie z terminami w harmonogramie rekrutacji.

Dokumenty w wersji papierowej, na każdym z etapów, można składać w placówce w zaklejonej i  podpisanej kopercie (imię nazwisko – kontynuacja lub nowy kandydat) w wyznaczonym miejscu w godz. 10:00 – 19:00;

 

 

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania rekrutacyjnego oraz harmonogramem rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego na rok szkolny 2021/2022:

Zasady rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego na rok szkolny 2021/2022 oraz harmonogram dla kandydata | Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy (edukacja.warszawa.pl)

 

 

 Poniżej przedstawiamy definicji kandydatów kontynuujących i nowych:

Krok po kroku - Zapisy do placówek wychowania pozaszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 | Serwis Biura Edukacji m.st. Warszawy (edukacja.warszawa.pl)

 

Zapraszamy na zajęcia!

Wyniki konkursu „LISTEM PRZEZ WISŁĘ”

 

Pierwsza kategoria wiekowa:

I MIEJSCE –

II MIEJSCE – Jeremi Antoniak

III MIEJSCE – Kosma Łagowski

 

Druga kategoria wiekowa:

I MIEJSCE – Aleksandra Walasek

II MIEJSCE – Eryk Soszka-Wójciński

III MIEJSCE – Lena Łagowska

 

Trzecia kategoria wiekowa:

I MIEJSCE – Zuzanna Będkowska

II MIEJSCE – Julia Szymańska

III MIEJSCE – Konstanty Siemieniuk

 

WYRÓŻNIENIA:

Aleksandra Strugacz, Pola Wyszomirska, Julia Janowicz, Anna Granzow, Emilia Łapińska

 

GRATULUJEMY!

Wyniki konkursu „ŚWIĄTECZNE TRADYCJE” organizowanego przez Samorząd Wychowanków:

 

Grupa młodsza

1 MIEJSCE – Antonina Santorek

2 MIEJSCE – Melania Wasielak, Marcelina Stencel, Mateusz Głuszyk

3 MIEJSCE – Franciszek Zielonka, Filip Milewski

 

Grupa starsza

1 MIEJSCE – Antoni Zielonka

2 MIEJSCE – Aurelka Leszczynika

3 MIEJSCE – Zofia Bartoszewska

 

WYRÓŻNIENIA – Klara Soszka-Wójcińska, Maura Castricum, Julia Olkowska, Ola Olkowska, Kuba Olkowski, Konstanty Siemieniuk, Szymon Cichocki, Tymon Cichocki

 

GRATULUJEMY!