Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Zajęcia

ZAJĘCIA NA PŁYWALNI WODNIK

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Środa 16.00 - 17.00 nauka pływania – 7 lat ukończone -10 lat
Czwartek 16.00 - 17.00 doskonalenie nauki pływania - 8-14 lat

 

TENIS STOŁOWY

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 19.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Piątek 15.00 - 19.00 7-16 lat

ZAJĘCIA NA SIŁOWNI

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 17.00 - 19.00 od 16 lat
Czwartek 17.00 - 19.00 od 16 lat

GRY I ZABAWY NA TERENIE

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.00 - 19.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 19.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Piątek 15.00 - 19.00 7-16 lat

GRY REKREACYJNE NA SALI

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 19.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Piątek 16.00 - 19.00 7-16 lat

RYSUNEK I PROJEKTOWANIE

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 16.15 grupa I - 4-6lat
  16.30 - 18.00 grupa II - 7-9 lat
Środa 15.30 - 16.15 grupa I - 4-6 lat
  16.30 - 18.00 grupa II - 7-9 lat

MALARSTWO I RYSUNEK

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Piątek 16.00 - 18.30 10-15 lat
  16.00 - 18.00 10-15 lat

OD KREDECZKI DO PĘDZELKA

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.30 - 16.15 grupa I - 5-6 lat
Czwartek 15.30 - 16.15 grupa II - 4-6 lat

MŁODZI TWÓRCY

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.30 - 18.00 grupa I - 9-12 lat
Czwartek 16.30 - 18.00 grupa II - 7-8 lat

ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 16.30 - 17.15 Coduj z głową – 10-13 lat
  17.15 - 18.45 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat
Środa 16.30 - 17.15 Coduj z głową – 8-10 lat
  17.15 - 18.45 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat
Czwartek 16.45 - 17.30 Coduj z głową – 7-9 lat
  17.30 - 19.00 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat

TANIEC I ZABAWY TANECZNE

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 16.15 zabawy taneczne - pierwszy rok nauki - 4-6 lat
  16.15 - 17.00 zabawy taneczne - drugi rok nauki - 4-6 lat
  17.15 - 18.00 taniec I – początkująca 7-9 lat
  18.15 - 19.15 taniec II – początkująca 10-16 lat
Czwartek 16.00 - 16.45 taniec I - średnio-zaawansowana - 8-11 lat
  17.00 - 18.15 taniec I – grupa zaawansowana - 8-11 lat
  18.20 - 19.50 taniec II – grupa zaawansowana - 12-16 lat
Piątek 16.00 - 19.00 Studio PR - Samorząd Wychowanków - 10-16 lat

TEATR I ZABAWY TEATRALNE

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 17.00 zabawy teatralne – 4-6 lat
  17.00 - 18.30 teatr – 10-18 lat
Sobota 11.15 - 13.00 teatr – 7-16 lat

ZAJĘCIA FILMOWE

-

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Piątek 15.30 - 17.00  

POMOC SZKOLNA

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Pomiedziałek 16.00 - 17.30  
Środa 16.00 - 17.30  

JĘZYK WŁOSKI

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Pomiedziałek 17.00 - 18.15  
Piątek 17.00 - 18.00  

PRZYSTAŃ MALUCHA

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 10.00 - 14.00  
Wtorek 10.00 - 14.00  
Środa 10.00 - 14.00  
Czwartek 10.00 - 14.00  
Piątek 10.00 - 14.00  

STUDIO WOKALNE I GITARA

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.00 - 16.45 gitara I - grupa początkująca
  16.45 - 17.30 gitara II - grupa początkująca
  17.30 - 18.15 gitara III - grupa średniozaawansowana
  18.15 - 19.00 gitara IV - grupa zaawansowana
Czwartek 16.00 - 16.40 zabawy z muzyką - 5-6 lat
  16.45 - 17.25 studio wokalne I - 7-9 lat
  17.30 - 18.10 studio wokalne II - 9-12 lat
  18.15 - 19.00 studio wokalne III - od 13 lat