Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

"Lato w Mieście" 2024 - zapisy uczestników indywidualnych

Zapraszamy na zapisy uczestników indywidualnych podczas warszawskiej Akcji "Lato w Mieście" 2024 w OPP2.

Termin Akcji:  29 lipca – 30 sierpnia w godz. 13:00 – 14:30 od poniedziałku do piątku.

Zapisy od 10 czerwca godz. 12.00 mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie placówki.

Warunkiem zapisu jest zapoznanie się z regulaminem Feryjnej Placówki Zajęć Specjalistycznych oraz dostarczenie wypełnionej karty uczestnika (załączamy w odpowiedzi do Państwa maila).

Limit miejsc ograniczony.

Regulamin Feryjnego Punktu Zajęć Specjalistycznych (FPZS)
w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. H. Jordana w Warszawie

 1. Warszawska Akcja „Lato w Mieście” 2024 adresowana jest do uczniów warszawskich szkół oraz dzieci mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie.
 2. Zajęcia specjalistyczne w OPP2 są bezpłatne.
 3. Zajęcia odbywają się w dniach 29 lipca do 30 sierpnia 2024 r., od poniedziałku do piątku w godz. 9:30 – 12:45 (grupy zorganizowane) i w godz. 13:00-14:30 (uczestnicy indywidualni), według oferty zajęć dostępnej na stronie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Warunkiem bezpłatnego korzystania z zajęć przez grupy zorganizowane jest posiadanie przez wychowawców imiennego identyfikatora, zgodnego ze wzorem opracowanym przez Biuro Edukacji st. Warszawy.
 5. Na zajęciach obowiązuje limit miejsc (obowiązuje kolejność zgłoszeń).
 6. Maksymalna liczba uczestników w jednej grupie wynosi 15.
 7. Uczestnicy Akcji pozostają pod stałą opieką wychowawców, również podczas zajęć odbywających się w feryjnych punktach zajęć specjalistycznych, takich jak OPP2.
 8. Wchodzenie i wychodzenie na teren placówki odbywa się w wyznaczonych miejscach.
 9. Uczestnicy indywidualni będą wpuszczani do placówki 5 minut przed zajęciami.
 10. Warunki uczestniczenia:
  • odbiorcy indywidualni - zapisy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz złożenie prawidłowo wypełnionej Karty Uczestnika (zał. do maila),
  • grupy zorganizowane - uczestnicy Warszawskiej Akcji “Lato w Mieście” 2024 (zapisy przez sekretariat drogą telefoniczną (22 617-59-62).
 11. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wyposażenia dziecka w: obuwie na zmianę - obowiązkowo na wszystkie zajęcia (brak odpowiedniego obuwia może skutkować niewpuszczenie dziecka na zajęcia) oraz w wodę/bidon.
 12. W przypadku zachowań zagrażających innym uczestnikom lub sobie samemu - uczestnik może zostać wydalony z zajęć (w przypadku grup zorganizowanych – następuje przekazanie dziecka opiekunowi grupy; w przypadku uczestników indywidualnych – możliwe jest wezwanie rodzica/opiekuna prawnego).
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany w regulaminie i ofercie zajęć.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć dla uczestników indywidualnych: