Plan zajęć 2021/2022 - do pobrania w PDF
Rodzaje zajęć | Sale | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Nauczyciel | |
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE |
|||||||||
Kodowanie dla najmłodszych | sala komputerowa | 16:30 - 17:15 (5-6 lat) gr. A 17:30 - 18:15 (5-6 lat) gr. B |
16:30 - 17:15 (5-6 lat) gr. C | Ksawery Dros Małgorzata Budzyńska |
|||||
Coduj z głową 1 | 18:30 - 19:15 (7-8 lat) gr. A | 17:30 - 18:15 (7-8 lat) gr. B 18:30 - 19:15 (9-10 lat) gr. A |
15:15-16:00 (7-8 lat) gr. C 16:15-17:00 (9-10 lat) gr. B |
||||||
Coduj z głową 2 | 17:15-18:45 (11+ lat) | Małgorzata Budzyńska | |||||||
Grafika i projektowanie stron | 15:30 - 17:00 (7-9 lat) 17:15 - 18:45 (10+ lat) |
Beata Bracławska | |||||||
ZAJĘCIA JĘZYKOWE | |||||||||
Język migowy |
|
Katarzyna Gorycka | |||||||
Język rosyjski | sala dydaktyczna | 16:15 - 17:00 (7-9 lat) 17:15 - 18:45 (10+ lat) |
Anna Załęska | ||||||
Język włoski | 16:30 - 17:15 (6-7 lat) 17:30 - 18:15 (8-10 lat) 18:30 - 19:15 (11+ lat) |
Sławomira Dyrda | |||||||
Język angielski | Przystań Malucha | 15:15 - 16:00 (10+ lat) gr. A 16:15 - 17:00 (7-9 lat) gr. A |
15:00 - 15:45 (5-6 lat) gr. A 16:00 - 16:45(5-6 lat) gr. B 17:00 - 17:45 (7-9 lat) gr. B |
15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. C 16:15 - 17:00 (5-6 lat) gr. D 17:15 - 18:00 (7-9 lat) gr. C 18:15 - 19:00 (10+ lat) gr. B |
Klaudia Żuk | ||||
ZAJĘCIA PLASTYCZNE | |||||||||
Mali twórcy | sala plastyczna | 15:30 - 16:15 (5-6 lat) | Lidia Majewska | ||||||
Młodzi twórcy | 16:30 - 18:00 (7-11 lat) | ||||||||
Sensoryka dla Smyka | 15:30 - 16:15 (4 latki) | ||||||||
Ekorecykling | 16:30 - 18:00 (8-12 lat) | ||||||||
Rysunek i projektowanie 1 | 15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. A | 15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B | 15:30 - 16:15 (5-6 lat) gr. C |
Katarzyna Kucharska
Natalia Sopoćko |
|||||
Rysunek i projektowanie 2 | 16:15 - 17:45 (7-9 lat) gr. A | 16:15 - 17:45 (7-9 lat) gr. B | |||||||
Malarstwo i rysunek | 16:30 - 19:00 (10+ lat) | ||||||||
Warsztaty plastyczne |
10:00-11:00 - gr. młodsza 11:30-12:45 - gr. starsza |
||||||||
ZAJĘCIA EDUKACYJNE | |||||||||
Matematyka jest OK | sala dydaktyczna | 16:30 - 18:00 (9+ lat) | 15:00 - 16:30 (6-8 lat) | Anna Wojda | |||||
Pomoc szkolna (matematyka) | 14:30 - 18:15 (godziny ustalane indywidualnie z nauczycielem) |
15:45 - 19:30 (godziny ustalane indywidualnie z nauczycielem) |
Diana Rowicka-Łagowska | ||||||
Trening kreatywności | 15:00 - 16:30 (7-9 lat) 16.45 - 18.15 (10+ lat) |
Agnieszka Żygadło | |||||||
Terapia pedagogiczna | sala plastyczna / pok. nauczycielski | 16:15 - 17:00 (10-12 lat) | 16:15 - 17:00 (6-7lat) 17:15 - 18:00 (8-9 lat) |
Agata Bałdyga | |||||
Terapia ręki | Przystań Malucha / pok. nauczycielski | 17:15 - 18:00 (6-7 lat) 18:15-19:00 (8-9 lat) |
18:15 - 19:00 (10-12 lat) | ||||||
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE | |||||||||
Zabawy teatralne | Przystań Malucha / sala widowiskowa | 15:15 - 16:00 (4-5 lat) gr. A 16:15 - 17:00 (4-5 lat) gr. B |
Jolanta Sikorska | ||||||
Teatr 1 | 17:15 - 18:45 (6-9 lat) | ||||||||
Teatr 2 | 10:00 - 12:30 (10+ lat) | ||||||||
Studio wokalno - instrumentalne | Przystań Malucha | 18:00 - 19:30 (10+ lat) | 16:45 - 17:30 (4-6 lat) 17:45 - 18:30 (7-9 lat) |
Sara Rajewska-Syska | |||||
Zajęcia instrumentalne - gra na gitarze | 15:30 - 16:15 gr. A 16:30 - 17:15 gr. B 17:30 - 18:15 gr. C 18:30 - 19:15 gr. D (podział na grupy przez nauczyciela) |
Cezary Sikora | |||||||
Zabawy taneczne | sala widowiskowa | 16:15 - 17:00 (4-5 lat) gr. B 17:15 - 18:00 (4-5 lat) gr. C |
Agnieszka Żygadło | ||||||
Taniec 1 | 15:00 - 16:15 (6-9 lat) gr. A 16:30 - 17:45 (6-9 lat) gr. B 18:00 - 20:00 (6-9 lat) gr. C |
||||||||
Taniec 2 | 18:15-19:45 (10 + lat) | ||||||||
ZAJĘCIA SPORTOWE |
|
||||||||
Biegam bo lubię | sala widowiskowa / sala rekreacyjno - sportowa | 15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. A | 15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B | Marianna Sudzińska | |||||
Piłka nożna | 16:15 - 17:00 (5-6 lat) gr. A 17:15 - 18:45 (7-9 lat) gr. A |
15:15 - 16:00 (5-6 lat) gr. B 16:15-17:45 (10+ lat) gr. A 18:00 - 19:30 (7-9 lat) gr. B |
15:00 - 16:30 (10+ lat) gr. B 16:45 - 18:15 (7-9 lat ) gr. C |
Michał Maj | |||||
Siatkówka | 16:45 - 18:15 (8+ lat) | Małgorzata Budzyńska | |||||||
Lekkoatletyka | 18:30 - 19:15 (6-8 lat) gr. A | 18:00 - 19:30 (9+ lat) gr.A | 10:15 - 11:00 (6-8 lat) gr. B 11:15 - 12:45 (9+ lat) gr. B |
Wiesława Domarska | |||||
Samoobrona | 16:15 - 17:00 (wiek 5-7) gr. A 17:15 - 18:00 (wiek 8-10) gr. A 18:15 - 19:00 (wiek 11+) gr. A |
16:15 - 17:00 (5-7 lat) gr. B 17:15 - 18:00 (8-10 lat) gr. B 18:15 - 19:00 (11+ lat) gr. B |
Paweł Sobczyk | ||||||
Tenis stołowy | sala rekreacyjno - sportowa | 14:45 - 16:15 (GW) 10+ lat 16:15 - 17:45 (MS) 7-9 lat 18:15 - 19:45 (WD) 10+ lat |
14:30 - 16:00 (WM) 7-9 lat | 14:30 - 16:00 (MS) 10+ | 13:15 - 14:45 (WM) (7-9 lat) 18:15 - 19:45 (WD) 10+ |
14:45 - 16:15 (GW) 7-17 lat 16:15 - 17:45 (MS) 7-17 lat |
13:00 - 14:30 (WD) 7-17 lat | Wiesława Domarska (WD) Wiesława Maj (WM) Marianna Sudzińska (MS) Grzegorz Wojda (GW) |
|
Gry rekreacyjne na sali / terenie | 16:30 - 18:00 (GW) 7-9 lat 18:00 - 19:30 (MS) 10+ |
(WM) warsztaty dla grup zorganizowanych | (MS) warsztaty dla grup zorganizowanych | (WM) warsztaty dla grup zorganizowanych | 16:30 - 18:00 (GW) 7-17 lat | Wiesława Domarska (WD) Wiesława Maj (WM) Marianna Sudzińska (MS) Grzegorz Wojda (GW) |