Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr. Henryka Jordana

 

Informacja na temat zajęć w OPP2

Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2020 r. wznawiamy zajęcia w naszej placówce. Niestety w obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji, nie będą one odbywały się tak jak dotychczas.

W związku z prowadzonym reżimem sanitarnym spowodowanym epidemią jesteśmy zmuszeni zmniejszyć liczebność grup i czas przebywania dziecka w Ognisku. Ponadto przygotowujemy placówkę do pracy zgodnie z wytycznymi GIS.

Z uwagi na to, że po każdych zajęciach miejsce pracy dziecka musi być odpowiednio zdezynfekowane i przygotowane do następnych zajęć, zostanie wydłużony czas przerw i będą nieco inne, niż do tej pory, godziny zajęć.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

  • wypełnienie deklaracji  do dnia 20.05.2020 r.

  • dostarczenie jej osobiście/przesłanie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

    Po zebraniu danych od Państwa przygotujemy nowy plan zajęć, który wyślemy mailem i udostępnimy na naszej stronie internetowej: www.opp2.waw.pl

    Wszystkie w/w działania pozwolą nam na przygotowanie bezpiecznych, zgodnych z wymogami GIS zajęć, konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i prowadzącym zajęcia, a także pracownikom administracji i obsługi oraz zachowanie wszelkich zasad sanitarnych wynikających z trwającego stanu epidemicznego.

 

DEKLARACJA - pobierz