Made with Bluefish HTML editor.
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2

Zajęcia

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ nr 2 im. dr Henryka Jordana w roku szkolnym 2017/2018 zaprasza na zajęcia:

Zajęcia na pływalni WODNIK

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Środa 16.00 - 17.00 nauka pływania – 7 lat ukończone -10 lat
Czwartek 16.00 - 17.00 doskonalenie nauki pływania - 8-14 lat

Tenis stołowy

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 19.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Piątek 15.00 - 19.00 7-16 lat

Zajęcia na siłowni

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Środa 17.00 - 19.00 od 16 lat
Czwartek 17.00 - 19.00 od 16 lat
Piątek 17.00 - 19.00 od 16 lat

Gry i zabawy na terenie

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.00 - 17.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 17.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 17.00 7-16 lat
Piątek 15.00 - 17.00 7-16 lat

Gry rekreacyjne na sali

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Wtorek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Środa 15.00 - 19.00 7-16 lat
Czwartek 15.00 - 19.00 7-16 lat
Piątek 15.00 - 19.00 7-16 lat

Rysunek i projektowanie

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 16.15 grupa I - 4-6lat
16.30 - 18.00 grupa II - 7-9 lat
Środa 15.30 - 16.15 grupa I - 4-6 lat
16.30 - 18.00 grupa II - 7-9 lat

Malarstwo i rysunek

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Piątek 16.00 - 18.30 10-15 lat

Od kredeczki do pędzelka

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 15.30 - 16.15 grupa I - 4-6 lat
Czwartek 15.30 - 16.15 grupa II - 4-6 lat

Młodzi Twórcy

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.30 - 18.00 grupa I - 7-9 lat
Czwartek 16.30 - 18.00 grupa II - 7-9 lat

Gry i zabawy logiczne

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.30 - 17.15 nauka - 6-7 lat
17.30 - 19.00 nauka/doskonalenie - 8-10 lat
Piątek 15.30 - 16.15 nauka - 6-7 lat
16.30 - 18.00 nauka/doskonalenie - 8-10 lat

Zajęcia informatyczne

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 16.30 - 17.15 Programowanie i tworzenie gier w Scratch’u – 10-13 lat
17.15 - 18.45 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat
Środa 16.30 - 17.15 Programowanie i tworzenie gier w Scratch’u – 10-13 lat
17.15 - 18.45 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat
Czwartek 16.30 - 17.15 Coduj z głową – 10-13 lat
17.15 - 18.45 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat
Piątek 17.00 - 17.45 Coduj z głową – 10-13 lat
17.45 - 19.15 Kawiarenka Intrnetowa – 10-16 lat

Taniec i zabawy taneczne

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 16.15 zabawy taneczne - pierwszy rok nauki - 4-6 lat
16.15 - 17.00 zabawy taneczne - drugi rok nauki - 4-6 lat
17.15 - 19.30 taniec II – grupa zaawansowana - 11-16 lat
Środa 17.00 - 18.00 taniec I – grupa zaawansowana - 7-10 lat
18.00 - 20.00 taniec II – grupa zaawansowana 11-16 lat
Czwartek 16.00 - 17.00 taniec I - grupa początkująca - 7-10 lat
17.00 - 18.30 taniec I – grupa zaawansowana 7-10 lat
18.45 - 20.00 taniec II – 11-16 lat
Piątek 16.00 - 19.00 Studio PR - Samorząd Wychowanków - 10-16 lat

Teatr i zabawy teatralne

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Wtorek 15.30 - 16.15 zabawy teatralne – 4-6 lat
16.15 - 17.00 zabawy teatralne – 4-6 lat
17.00 - 18.30 teatr – 7-10 lat
18.30 - 19.15 indywidualne
Piątek 16.00 - 19.00 załoga teatralna – 11-17 lat

Zajęcia filmowe

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Piątek 15.30 - 17.00 grupa młodsza
17.00 - 19.15 grupa starsza

Pomoc szkolna

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.00 - 17.30
Środa 16.00 - 17.30

Przystań Malucha

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 10.00 - 14.00
Środa 10.00 - 14.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 10.00 - 14.00

Studio wokalne i gitara

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ/GRUPA
Poniedziałek 16.00 - 16.40 zabawy z muzyką - 5-6 lat
16.45 - 17.25 studio wokalne I - 7-9 lat
17.30 - 18.10 studio wokalne II - 9-12 lat
18.15 - 19.00 studio wokalne III - od 13 lat
Środa 15.00 - 15.40 gitara I - grupa początkująca
15.45 - 16.25 gitara II - grupa początkująca
16.30 - 17.10 gitara III - grupa średniozaawansowana
17.15 - 18.00 gitara IV - grupa zaawansowana